16 Şubat 2022 Çarşamba

20 şehirden 625 sporcunun katıldığı Eskişehir İller Arası Kick Boks Şampiyonasına 5 sporcu ile katılım sağlayan Kütahya Belediyespor Kulübü sporcuları, şampiyonadan madalya ile döndü.

Eskişehir İller Arası Kick Boks Şampiyonasına 5 sporcu ile katılan Kütahya Belediyespor Kulübü Kick Boks sporcuları Eylül Aleyna Ağın, Zeynep Eslem Yiğitbaşı, Ezgi Ayşe Öztürk, Rümeysa Savaş Genç kendi branşlarında kazandıkları madalyalarla Kütahya’nın ve Belediyemizin adını başarı ile temsil ettiler.

Şampiyonada, Eylül Aleyna Ağın Yıldız Bayanlar Point Fighting 60 kg'da 2. olarak gümüş madalya, Zeynep Eslem Yiğitbaşı Minik Bayanlar Point Fighting 42kg'da 3. olarak bronz madalya, Ezgi Ayşe Öztürk Yıldız Bayanlar Kick Light +50 kg'da 3. olarak bronz madalya, Rümeysa Savaş Genç Bayanlar Point Fighting 60 kg'da 3. olarak bronz madalya kazandılar.

Ayrıca şampiyonaya Kütahya Belediyespor Kulübü ile birlikte Kütahya Alfa Spor Kulübü, Kütahya Anka Spor Kulübü ve Kütahya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden toplam 19 sporcu katılım sağladı ve 3 altın, 2 gümüş, 8 bronz olmak üzere toplam 13 madalya ile ilimizi başarı ile temsil ettiler.

Şampiyonaya katılım sağlayan tüm sporcularımızı tebrik ediyor, elde ettikleri başarıdan ve ilimizi başarı ile temsil etmelerinden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyoruz.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 759