19 Şubat 2022 Cumartesi

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve parti yönetimi, Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu’ndaki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Her fırsatta esnaf, STK ve vatandaşlarla bir araya gelen Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve parti yönetimi, esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet ettiler.

Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde yer alan esnafları ziyaret eden heyet, esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti. Cadde esnafları ve vatandaşlar, MHP heyetinin kendilerini ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, taleplerini yetkili makamlara ilk ağızdan iletme şansı yakaladılar.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş yapılan ziyarette, esnafların ve vatandaşların kendilerini her zaman ki gibi sevgi ve muhabbetle karşıladıklarını ifade ederek, herkese teşekkür etti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ise yapılan ziyaretlerle esnafların ve vatandaşın derdini yerinde dinlediklerini belirterek, teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 802