24 Nisan 2022 Pazar

Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı’nın Kütahya Belediyesi ile birlikte organize ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri belediye binası önünde gerçekleşti.

Etkinlikler kapsamında ilk önce Hacivat ve Karagöz gösterisi sahne aldı. Hacivat ve Karagöz ile birlikte eğlenen çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Etkinlikler daha sonra Kaya Kuzucu konseri ile devam etti. Belediye binası önünde bir araya gelen Kütahyalılar, Kuzucu’nun seslendirdiği eserlere hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Etkinlikleri MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Ülkü Ocakları İl Başkanı İlker Bükni, MHP KAÇEP Kütahya Komisyon Başkanı Hülya Öztürk ve Kütahyalı hemşehrilerimiz katıldı.

Gecenin sonunda sanatçı Kaya Kuzucu ve ekibine günün anısına çini tabağını MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, Ülkü Ocakları İl Başkanı İlker Bükni birlikte verdiler.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 624