7 Haziran 2022 Salı

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, 75. Yıl Mahallesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde asfalt serim çalışması başlattı. Hava Tugay Lojmanları önünden başlayan asfalt serimi 75. Yıl Mahallesi girişine kadar devam edecek.

Araç sirkülasyonunun yoğunluğuna ve zorlu kış aylarının olumsuz hava koşullarına bağlı olarak yıpranan şehir içi ulaşım ağında asfalt serim çalışmaları hızla devam ediyor.

Nuri Karaa Caddesinin bulunduğu trafik ışıklarından başlayan asfalt serim işi, 75. Yıl Mahallesi girişine kadar devam edecek. Bulvar üzerinde yine yıpranmış alanlarda asfalt serim çalışmaları yapılacak. 75. Yıl Mahallesi Dumlupınar Bulvarında başlatılan asfalt serim çalışması kısa sürede tamamlanarak, her gün yüzlerce aracın geçtiği bulvar yeniden araç trafiğine hizmet edecek.

Gençleştirme çalışması olarak adlandırılan asfalt seriminin tamamlanması ile birlikte ekipler, Yunus Emre Mahallesinden Yenidoğan Mahallesine doğru yer alan Ragıp Gümüş Pala Caddesinde asfalt serim çalışması başlatacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 661