9 Haziran 2022 Perşembe

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 2021-2022 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni rektörlük bahçesinde düzenlendi. Törene katılan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mezun öğrencilere yeni hayatlarında başarılar diledi.

Her yıl binlere mezun vererek eğitim kalitesini ve standartlarını artıran Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bu yılda yine binlerce mezun verdi. 2021-2022 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenine katılan Cumhurbaşkanlığı YİK Başkan Vekili ve TBMM 27. Dönem Başkanı İsmail Kahraman'a fahri doktora diploması ve belgesini KDPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal verdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, Rektör Uysal’ın ile mezun öğrenciler adına öğrencilerin konuşması ve halk oyunları gösterimi ile devam etti.

Yapılan konuşmaların ardından fakültelerinin başarılı öğrencilerine başarı belgeleri ve diplomaları il protokolü tarafından takdim edildi.

Törende, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mezun öğrencilere yaşamlarında başarılar dileyerek, Kütahya’da kaldıkları süre içinde sağladıkları katkı için teşekkür etti.

Tören, mezun öğrencilerin kep atması ile son buldu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 888