9 Haziran 2022 Perşembe

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim ekipleri, farklı mahallelerde başlattığı sıcak ve soğuk asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin farklı mahallelerinde yoğun trafik yükü ve zorlu kış şartları altında, gerek sıfır imalat gerekse bakım ve onarımı gereken cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt serim çalışmalarını, İnköy Mahallesi mahalle içi sokaklar ile Ragıp Gümüş Pala Caddesinde sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıl İnköy Mahallesinde 79 ve 85. sokaklar arasında yapılan ham yol açma çalışmaları sonrasında, bu yılda aynı sokaklarda soğuk asfalt serim çalışması yaptı. Yapılan çalışma ile birlikte İnköy Mahallesi sokaklarının asfalt problemi sonlandırıldı.

Diğer taraftan Yunus Emre Mahallesi ile Yenidoğan Mahallesi arasındaki bağlantıyı sağlayan ve yoğun bir şekilde kullanılan Ragıp Gümüş Pala Caddesinde de asfalt serim çalışması başladı. Şelale Cami Kavşağından başlayan asfalt serim çalışması, Yenidoğan FSM Bulvarı Kavşağında son bulacak. 2800 metrelik çalışma alanında ekipler, asfalt serim çalışmasının yanında, bordür çalışması, gerekli bakım ve tamir çalışmalarını da yürütecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 650