17 Haziran 2022 Cuma

Ali Paşa Mahallesi Uygun Sokak esnafları, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ettiler. Esnaflar, Bekir Avlupınar Caddesine yapılan uygulamanın bir benzerinin de kendi caddelerine yapılmasını talep ettiler.

Kanal Kütahya Projesi kapsamında 1. Etap olarak projelendirilen ve yapımı tamamlanan Bekir Avlupınar Caddesi, Kütahya’da ve Türkiye’de örnek olarak gösterilmeye devam ediyor. Ali Paşa Mahallesi Uygun Sokak esnafları, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek, taleplerini dile getirdiler. Esnaflar, Bekir Avlupınar Caddesinde uygulanan projeye benzer bir projenin kendi caddeleri içinde yapılamasını, caddenin Bekir Avlupınar Caddesi gibi yeni bir cazibe merkezi olması için, yeniden projelendirilmesini verdikleri dilekçe ile talep ettiler.

Esnafların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, esnafların taleplerini olumlu karşıladı. Gerekli çalışmaların yapılarak Uygun Sokağında projelendirilebileceğini ifade eden Başkan Işık, Kütahya’nın her bir noktasının ayrı bir cazibe merkezi olması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 542