3 Temmuz 2022 Pazar

Zafer Meydanı Projesi kapsamında, proje alanında yer alan cadde ve sokakların asfalt serim çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, asfalt serim işleminin bir günde tamamlanacağını söyledi.

Zafer Meydanı Projesi kapsamında yenileme çalışmalarının başladığı Servi Mahallesi Devlet Hatun Caddesi, Kara Ahmet Sokak ve Akabe Sokaktaki asfalt serim çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Zafer Meydanı Projemiz kapsamında Servi Mahallesi Devlet Hatun Caddesi, Kara Ahmet Sokak ve Akabe Sokakta asfalt serim çalışmaları devam ediyor. Özellikle pazar günü esnafımızın kapalı olduğu saatlerde bir gün içinde bitirerek, yarın sabah hizmete açmış olacağız. Bugün asfalt serimi yapılan cadde ve sokaklarda 22 araçla 647 ton asfalt kullanıldı. Emeği geçen tüm belediye çalışanlarımıza ve yüklenici firma çalışanlarına teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun. Hemşehrilerimizden biraz daha sabır bekliyoruz” dedi.

Başkan Işık, Zafer Meydanı asfalt serim çalışmalarının ardından yapımı hızla devam eden Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yer alan Yaşam Parkı’ndaki çalışmaları inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 668