17 Temmuz 2022 Pazar

Zafer Meydanı Projesi kapsamında eski haliyle kalması yönünde kararı çıkan Kütahyanın simgesi Vazonun temeline ilk harcı Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık attı. Başkan Işık En kısa zamanda Zafer Meydanı tamamlanarak Kütahyalı hemşerilerimize hediye edeceğiz dedi.
Hafta sonu mesaisini devam eden projelerin yerinde incelenmesine ayıran Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık, kaldırım çalışması yapılan Kara Ahmet Sokakta ve Cumartesi pazarında yapılan çalışmaları inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

ESNAF ÇALIŞMALARDAN MEMNUN
Esnaflarla görüşerek geçmiş kurban bayramlarını kutlayan Başkan Işık, yapılan çalışmaları esnaflara sordu. Çalışmalardan memnun olduklarını belirten esnaflar Kütahyanın çehresini değiştiren çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işıka teşekkür ettiler.

VAZONUN TEMELİ ATILDI
Şehrin ana arterlerinde yapılan çalışmaları inceleyerek bilgiler alan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işıka Kütahya Spor Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak ta eşlik etti. Çalışmaları inceledikten sonra Zafer Meydanında bulunan Kütahyanın simgesi Vazonun temelinin atılması için hazır olan mikser aracının butonuna basarak hayırlı olmasını dileyen Başkan Işık, Proje kapsamında eski haliyle korunması yönünde fikir birliğine varılan Vazomuzun yerleştirilmesi için ilk adım olan temelini burada atmış bulunuyoruz dedi. Başkan Işık, En kısa zamanda çevresininde ilimize yakışır bir şekilde Kütahyalı vatandaşlarımıza hediye etmekte sabırsızlanıyoruz diyerek butona bastı ve ilimizin simgesi vazonun ilk harcını attı.

HAFTASONUNU DEVAM EDEN PROJELERE AYIRDI
Hafta sonu mesaisini Kütahyanın ana arterlerde yapımı devam eden projelere ayıran Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Zafer Meydanı ve çevresi cadde ve sokaklarda yapımı devam eden kaldırımlar ve Cumartesi Pazarı yıkım işlemlerini yerinde inceledi. Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Işık, yapımı tamamlanma aşamasında olan Asım Gündüz Caddesinden Zafer Meydanı istikameti yol ve kaldırım çalışmalarını da yerinde inceledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 603