26 Temmuz 2022 Salı

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Mercedes Benz Türk A.Ş. Şehiriçi Otobüs & Kamu Satış Koordinatörü Çağın Kaymaz ve Şehir İçi Otobüs ve Kamu Satış Grup Müdürü Orhan Çavuş, şehir içi ulaşımda kullanılabilecek araçlar hakkında bilgi verdiler.

Şehir içi ulaşımda farklı yatık tüketimi kullanan araçlar farklı firmalarla görüşmelerini sürdüren Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Mercedes Benz Türk A.Ş. yetkililerini makamında ağırladı.

Mercedes Benz Türk A.Ş. Şehiriçi Otobüs& Kamu Satış Koordinatörü Çağın Kaymaz ve Şehir İçi Otobüs ve Kamu Satış Grup Müdürü Orhan Çavuş ile görüşen Başkan Işık, şehir içi ulaşımda kullanılan alternatif yakıtlı ve klasik yakıt türü ile çalışan araçlar hakkında bilgi aldı.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, yapılan görüşmeler sonucunda Kütahya şehir içi toplu ulaşımda farklı alternatifler üzerine çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ömer Köse, Murat Arık, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Lütfullah Kutlu ve Mercedes Benz Türk A.Ş. yetkileri yer aldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 664