28 Temmuz 2022 Perşembe

28 Temmuz Dünya Doğa Koruma Günü nedeniyle Kütahya Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından, doğada çevre temizleme etkinliği düzenlendi. Etkinlik hakkında bilgi veren Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, hemşehrilerimize duyarlılıkları için teşekkür etti.

28 Temmuz Dünya Doğa Koruma Günü nedeniyle Kütahya Belediyesi bir takım etkinlikler düzenledi. İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından organize edilen, doğada çevre temizliği etkinliği için Kütahya Belediyesi önünden araç kaldırıldı. Çamlıca, Regülatör, parklar ve mesire alanlarında yapılan çalışma öncesinde açıklamada bulunan Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı: “Bugün 28 Temmuz Dünya Doğa Koruma Günü. Bizde bugünün anlam ve önemi adına personelimizle birlikte 4 otobüs katılımcımızla Kütahya’nın güzide yerlerinden Çamlıca, Regülatör, bazı parklarımız ve mesire alanlarımızda temizlik yapılacak. Bundan sonra sağlıklı bir ortamı oluşturma, geliştirme ve koruma adına bu duyarlı davranışlarımızın tüm hemşehrilerimiz tarafından da devam etmesi yönünde çalışmalarımız olacak. Duyarlılığı için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Günümüz kutlu olsun” dedi.

SU TASARRUFU SAĞLAYAN PERLATÖR (SU TASARRUF APARATI) DAĞITILDI

28 Temmuz Doğa Koruma Günü etkinlikleri Kütahya Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolunda düzenlenen, musluklara önemli ölçüde su tasarrufu sağlayan perlatör dağıtımı faaliyetleriyle devam etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 420