16 Ağustos 2022 Salı

Vakıf Katılım’ın Kütahya’daki ilk şubesi hizmete girdi. Açılışa katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vakıf Katılım’ın Kütahya’ya hayırlı olmasını temenni etti.

Vakıf Katılım’ın Kütahya’daki ilk şubesi hizmete girdi. Ülke genelinde şubeleşme çalışmalarına devam eden Vakıf Katılım, müşterilerine uzman kadrosuyla katılım bankacılığı hizmeti verecek. Bireysel müşterilerin yanı sıra KOBİ’lere de finansal destek sunacak olan Vakıf Katılım’ın Kütahya Şubesi’nin açılışına Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik, Vakıf Katılım üst yöneticileri ve Kütahyalılar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik, Vakıf Katılım’ın Kütahya Şubesi’yle birlikte bugün itibarıyla141 şubeye ulaştığını söyledi. Osman Çelik, “Bu yılı 24 şube daha açarak 165 şube ile kapatmayı hedefliyoruz. Kütahya’daki ilk şubemizle bu güzide ilimizde katılım bankacılığındaki farkımızı ortaya koyacağız. Kütahyalılara uzman kadrolarımız, hızlı çözümlerimiz ve finansal desteğimizle hizmet sunacağız” diye konuştu.

Açılışa katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vakıf Katılım’ın iş dünyası ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni etti. Kütahya’nın her geçen gün büyüyen bir il olduğunu belirten Başkan Işık, bunun en güzel örneğinin, bugüne kadar şehirde olmayan farklı sektörlerde marka isimlerin Kütahya’ya gelmeye başlaması olduğunu söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 510