16 Ağustos 2022 Salı

Kütahya Belediyesi çalışanlarına yönelik çalışmaları devam ediyor. Son olarak Kütahya Belediye’miz ile Germiyan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında imzalanan protokolle çalışanlar ve birinci derece yakın akrabaları diş tedavilerinde belirli oranda indirim alacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın makamında gerçekleşen protokol imza töreninde konuşan Başkan Işık; “Bugün yine hayırlı bir hizmet için birlikteyiz. Germiyan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Kütahya Belediye’miz arasından belediyemizin çalışanlarına taahhüt edilen indirimleri kapsayan bir protokol imzalıyoruz. Öncelikle Germiyan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adına Diş Hekimi Zehra Öğüt Demirel ve çalışanlarına bize sağladıkları bu imkanlar için teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Germiyan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkilisi Diş Hekimi Zehra Öğüt Demirel ise yapılan protokolün her iki kurum adına hayırlı olmasını diledi. Demirel; “Kısa süre önce polikliniğimiz hizmete girdi ve açılışımızı Başkanımız yapmıştı. Bu protokol bizim için çok önemli. Kütahya Belediyesi çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına indirimli bir şekilde hizmet vereceğiz. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 718