20 Ağustos 2022 Cumartesi

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde faaliyete geçen Akademi Ağız ve Diş Polikliniği’nin açılışını yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yeni iş yerinin Kütahya’ya hayırlı olmasını diledi.

Akademi Ağız ve Diş Polikliniği açılışına katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, her yeni bir iş yerinin Kütahya’ya değer kattığını söyledi. Başkan Işık, “İnsanlara hizmet etmenin hayırlı olduğunu ve bu amaçla kurulan her iş yerinin de şehrimize değer kattığını söylüyorum. Bu anlamda Akademi Ağız ve Diş Polikliniği olarak şehrimize yeni bir polikliniğin daha kazandırılmış olmasından dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, CHP Kütahya Milletvekili Dr. A. Fazıl Kasap ta açılan iş yerinin hayırlı olmasını diledi.

Yapılan konuşmaların ardından İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın duası ile birlikte açılış kurdelesi kesildi.

Polikliniğin açılışına AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, CHP Kütahya Milletvekili Dr. A. Fazıl Kasap, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, iş yeri sahiplerinin yakınları ve Kütahyalılar katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 845