25 Ağustos 2022 Perşembe

Büyük Zafer’in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Kütahya İl Müftülüğü tarafından ‘Milli Mücadelenin Manevi Değeri’ konulu konferans verildi. Konferansa Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı da katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda, Kütahya İl Müftülüğü tarafından Büyük Zafer’in 100. Yılı nedeniyle ‘Milli Mücadelenin Manevi Değeri’ konulu konferans verildi. Prof. Dr. Ali Sarıkoyuncu’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansta, Prof. Dr. Sarıkoyuncu, milli mücadele yıllarında yaşanan hatıraları ve manevi değerli bir kez daha canlı örnekleri ile katılımcılara aktardı.

Konferansı dinleyen Vali Ali Çelik, Prof. Dr. Sarıkoyuncu’nun anlattığı bilgilerin çok değerli olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Prof. Dr. Sarı Koyuncu konferans sonrasında milli mücadele konulu kitabını imzalayarak protokol üyelerine takdim etti.

Konferansı Vali Ali Çelik, Hava Er Eğitim ve garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati Gündüz, Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, KDPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve vatandaşlar katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 415