22 Eylül 2022 Perşembe

Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Mandal, göreve geldiği günden bugüne tüm mahallelerle yakından ilgilenen ve talepleri yerine getiren Başkan Işık’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, Başkan Işık ile uyum içinde bir çalışma sağladıklarını ifade ederek, mahallelerden gelen taleplerin imkanlar dahilinde yerine geldiğini söyledi.

Özellikle köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında önemli yatırımların yapıldığını hatırlatan Dernek Başkanı Mandal, son olarak belediye tarafından çiftçiye ve tarımsal üretime destek amaçlı dağıtımı yapılan tohumların hasatlarını gerçekleştirdiklerini söyledi. Diğer mahallelerin de eksikliklerinin tek tek giderildiğini, asfalt, yağmur suyu hattı, kanalizasyon hattı gibi temel hizmetlerin tamamlandığını ifade ederek, yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Gelecek yıllarda yapılması planlanan projeler hakkında da fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Mahalle muhtarları ile uyumlu bir çalışma örneği sergilediklerini ifade eden Başkan Işık, Kütahya’da bulunan 67 mahalleye aynı hassasiyetle yaklaştıklarını ve hizmeti de bu hassasiyet ölçüsünde götürdüklerini söyledi. Kurulan muhtarlık bilgi sistemi ile yapılan hizmet kalitesinin arttığı ve muhatların taleplerinin daha hızlı ve kolay bir şekilde ile iletildiğini ifade eden Başkan Işık, ziyaret için dernek başkanı Mandal’a teşekkür etti.

Ziyarette Zabıta Müdürü Alpaslan Tutar da yer aldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 418