22 Eylül 2022 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Çözüm Kişisel Gelişim Kursu ile belediye personelinin ve birinci dereceden yakınlarının faydalanacağı yüzde 30 indirimi içeren protokolü imzaladı.

Bugüne kadar imzaladığı protokollerle çalışanlarına önemli kolaylıklar sağlayan Kütahya Belediyesi, yeni bir anlaşmaya imza attı. Kütahya Belediyesi ile Kütahya Çözüm Kişisel Gelişim Kursu arasındaki yüzde 30 indirimi içeren iş birliği protokolü Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın makamında imzalandı. Yapılan protokolle belediye çalışanları ve birinci dereceden yakınları bu indirimden yararlanacak.

Gerçekleştirilen protokolde konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Bugün hayırlı bir iş için bir aradayız. Kütahya Çözüm Kişisel Gelişim Kursu ile Kütahya Belediyesi çalışanlarımızın kendileri ve birinci dereceden yakınlarına uygulanacak yüzde 30 indirimi protokole bağlayan anlaşma için imzaları attık. Başta kurs sahipleri ve çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Belediyemizin çalışanlarına, onların çocuklarına ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kütahya Çözüm Kişisel Gelişim Kursu Yöneticisi Ayşe Akar, “Kütahya’mıza ve belediyemiz çalışanlarına bu indirimle yardımcı olacağız. Kütahya halkımız için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Tüm sınav grupları için geçerli olacak bir indirim uygulayacağız” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 855