6 Ekim 2022 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bakım, onarım ve yürüyüş yollarındaki düzenlemelerinde sona gelinen Sultanbağı Mezarlığı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi.

Kütahya Belediyesi’nin şehir merkezinde bulunan tüm mezarlıklarda başlattığı bakım, onarım ve yeniden imalat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Sultanbağı Mezarlığı’nda yapımı bitmek üzere olan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mezarlıklar konusunda hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi. Mezarlıkla ilgili yetkililerden bilgi alan Başkan Işık, mezarlık çevresindeki duvar ve içindeki yürüyüş yolları ile çevre düzenlemesi bittiğinde vatandaşlarımızın ebediyete intikal eden yakınlarını ziyaretlerini, daha temiz ve düzenli bir ortamda yapabileceklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, hayatını kaybeden hemşehrilerimize Allah’tan rahmet dileyerek, yıl sonuna kadar şehir merkezindeki tüm mezarlıklardaki çalışmaları bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 601