19 Ekim 2022 Çarşamba

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan oda seçiminde göreve gelen KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundular.

KUTSO Başkanı Esin Güral Argat ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Işık, iş insanlarının Kütahya’nın gelişiminde önemli rol üstlendiklerini ifade ederek, Kütahya Belediyesi’nin KUTSO ile iş birlikteliğinin geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de artarak devam edeceğine inandığını dile getirdi.

Kütahya’nın sosyo ekonomik yönden gelişmesi için yerel güçlerin birlikte hareket etmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Işık, Kütahya Belediyesi olarak iş dünyasının yanında olduklarını, her türlü imkanı sağlayacaklarını yeni Başkan Güral Argat ve yönetim kurulu üyelerine ifade etti.

KUTSO Başkanı Esin Güral Argat ise yerel yönetimlerin şehirlerin dinamizmi için lokomotif güç olduğunu belirterek, Başkan Işık’a nazik karşılaması ve ağırlaması için teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 478