2 Kasım 2022 Çarşamba

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gaybiefendi Mahallesi’ndeki Çinigar Caddesi’ne çıkan üç sokakta asfalt mesaisine başladı. Asfalt öncesi hazırlıklara başlayan ekipler, sıcak asfalt serim işlemi gerçekleştirecek.

Kütahya’yı daha modern bir görünüme kavuşturmak için alt ve üst yapı yatırımlarını sürdüren Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hemşehrilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda, Gaybiefendi Mahallesi’ndeki Çinigar Caddesi’ne çıkan Pınar Sokak, Kanal Sokak ve Muhlis Sokakta asfalt çalışmalarına başladı. Sıcak asfalt serimi öncesi işe koyulan ekipler, hazırlık işlemlerinin bitmesinin ardından asfalt serimine başlayacak. Üç sokakta yapılacak olan asfaltlama işleminin ardından Çinigar Caddesi’nde sıcak asfalt serimi yapılacak.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2022 yılı asfalt serim, kilit parke döşeme ve kaldırım yenileme sezonu kapsamında hemşehrilerimizin talepleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 450