4 Kasım 2022 Cuma

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından Kütahya Belediyesi personeline motivasyon eğitimi verildi.

Kütahya Belediyesi çalışanlarına, Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından, “Stres ve Yönetimi” konulu seminer verildi. Belediyenin çeşitli birimlerinde görevli personelin katıldığı seminer, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Motivasyonun başarı üzerindeki etkileri, motivasyonu olumlu ve olumsuz etkileyen faktörler ile hayattaki hedeflerin öneminin anlatıldığı seminerde, büyük veya küçük ulaşılabilir, ölçülebilir, zaman sınırı olan bir hedefi olmayan kişinin hayatta başarılı olmasının çok zor olduğu vurgulandı.

Eğitim gönüllüsü Kudret Armağan, eğitimlerine kendi imkanlarıyla oluşturduğu küçük bir eğitim otobüsüyle köy okullarına ulaştıktan sonra, proje Kütahya Valiliği’nin katkılarıyla oluşturulan bir tırla Türkiye’nin her yerine yayıldı. Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşi ve sunumda personel, stresin azaltıcı etkileri ve motivasyon eğitimini küçük oyunlarla deneyerek sunuma eşlik ettiler.

Sunum sonrası Kütahya Belediyesi personelleri, bu tip organizasyonlarının kendilerine iş motivesi açısından büyük katkı sağladığı için teşekkürlerini iletti.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 319