4 Kasım 2022 Cuma

Şehrimizde yaşanabilir alanları artırmayı hedefleyen Kütahya Belediyesi, 75. Yıl Mahallesi’ndeki Zeybekler Parkı’nda yürüttüğü yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kütahya Belediyesi, hemşehrilerimizin talepleri ve mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kütahya Belediyesi, vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda 75. Yıl Mahallesi’ndeki Zeybekler Parkı’nda işe koyuldu. Altyapısı tamamen yenilenen parkta, kaldırım, bordür, yürüyüş yolları gibi imalatlar tamamlandı. Üst yapı imalatlarına başlayacak olan ekipler, en kısa sürede parkı tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunacak.

Parkta yapılan çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “75. Yıl Mahallemizde Zeybekler Parkımızın imalatı devam ediyor. Tamamlandığında çok güzel bir parkı mahallemize kazandırmış olacağız. Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Işık’a teşekkür eden bir mahalle sakini, “Senelerdir söylüyorduk ama bu park yapılmıyordu. Alim Başkan’ın çok güzel projesiyle parkımız yapılıyor. Çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 530