4 Kasım 2022 Cuma

Kütahya Belediyesi tarafından, şehrimizin kimliğini yansıtmak, tabela ve levhalarımızın kentimizin kimlik ve dokusuna uygun olacak bir şekilde tasarlanması için başlatılan ödüllü tasarım yarışmamız yoğun ilgi ve talep doğrultusunda 18 Kasım 2022 tarihine kadar uzatıldı.

İki kategoride gerçekleştirilecek yarışmanın birinci kategorisinde; Germiyan Sokak ya da Cumhuriyet Caddesi özelinde bilgilendirme levhası tasarımı, ikinci kategoride; Germiyan Sokak ya da Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan mağaza, büfe vb. hizmet alanları için işletme tabela tasarımları değerlendirmeye alınacak.

İŞTE YARIŞMA ÖDÜLLERİ VE ŞARTLARI

Kütahya Belediyesi Resmi Web sitesinden başvuru gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgiler (https://www.kutahya.bel.tr/kentinikendintasarla/) adresinde yer alıyor.

Tasarım yarışmasında 1.Kategoride, birinciye Monster Dizüstü Bilgisayar, mansiyon ve teşvik ödülü, 2.Kategoride, birinciye İ Phone SE 2.Nesil, mansiyon ve teşvik ödülü verilecek. Ayrıca Kültürel Mirası Koruma ödülü de sahibini bulacak.

Başvurular 18 Kasım 2022 tarihine kadar online olarak alınacak. Seçici Kurul değerlendirmesi 21 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olup, 30 Kasım 2022 tarihinde ödül töreni ve sergi gerçekleştirilecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 733