11 Kasım 2022 Cuma

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gaybiefendi Mahallesi’ndeki Çinigar Caddesi’ni tamamen asfaltladı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Mahalle esnafımız başta olmak üzere mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kütahya’yı daha modern bir görünüme kavuşturmak, şehrimizdeki ulaşım ağını daha güvenli ve konforlu hale getirmek için aralıksız çalışan Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gaybiefendi Mahallesi Çinigar Caddesi’nde ve caddeye bağlı sokaklarda sıcak asfalt serim işlemini tamamladı. Yol çizgi çalışmaları da yapılan cadde hemşehrilerimizin kullanımına açıldı. Ekiplerin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Şehrimizin merkezinde önemli mahallelerimizden birisi olan Gaybiefendi Mahallemizde, belediyemizin bulunduğu cadde ve sokaklarını uzun zamandan beri planladığımız asfalt uygulama işiyle yeniliyoruz. Çinigar Caddesi ve ona bağlı sokakları kış gelmeden asfaltladık. Önümüzdeki asfalt sezonunda da üst katını atıp burayı da diğer yerler gibi daha konforlu bir hale getireceğiz. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederken mahalle esnafımız başta olmak üzere mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gaybiefendi Mahalle Muhtarı Seydi Ahmet Özsankur ise Başkan Işık’a teşekkür ederek, “Çinigar Caddemiz ve caddeye bağlı sokaklarımız asfaltlandı. Çalışmaları için arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına belirlenen plan ve program dahilinde şehrimizin diğer sokak ve caddelerinde devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 565