16 Kasım 2022 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, park ve bahçelerde kullanılan ekipmanların bakım, onarım, imalat ve yeniden değerlendirme işlemlerinin yapıldığı depoları ziyaret etti.

Kütahya’mızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için ulaşımdan çevreye, altyapıdan spora kadar her alanda önemli projeleri hayata geçiren Kütahya Belediyesi, bu hizmetlerin sağlanması için de titizlikle çalışıyor. Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren depoları ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ekiplerin bakım, onarım, imalat ve yeniden değerlendirme işlemlerini yerinde inceledi. Harcanan her bir kuruşta 300 bin hemşehrimizin hakkı olduğunu söyleyen Başkan Işık, ekiplerden de bu hassasiyetle çalışmalarını istedi.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren depolarda, oyun grupları ve oturma gruplarının tamiri ile imalatı, park ve bahçelerde bulunun ekipmanların bakımı, çöp kutuları ve konteynerlerinin boyaması, eskiyen ya da kullanım dışı kalan malzemelerin yeniden değerlendirilip kullanıma sokulması gibi işlemler yürütülüyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 379