21 Kasım 2022 Pazartesi

Üst yapı faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Yoncalı, Bölücek, Okçu, Güveççi Mahalleleri ve Demirciören Köyü’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Şehrimizdeki mahallelerde daha güvenli ve konforlu ulaşım için asfalt serimi ile ham yol açımı faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ham yol açımı, bağlantı yolları ve yol çizgi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, Yoncalı Mahallesi’nde MEB Yoncalı Uygulama Oteli arkasında kalan bölgede ve Örnek Sokakta ham yol açımı tamamlandı. Bölücek Mahallesi’nde de mesaiye devam eden ekiplerimiz, 4980 ada çevresinde ham yol açım çalışması gerçekleştirdi. Okçu ve Güveççi Mahallelerinde daha önce tamamlanan bağlantı yollarında ise yol çizgi çalışması yapıldı.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, planlaması yapılan ve programa alınan mahallelerimizde sıfır asfalt imalatı, ham yol açımı, reglaj, kilit parke, bağlantı yolu ve asfalt serim çalışmalarına devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 397