25 Kasım 2022 Cuma

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın fark yaratan ve birçok alanda ödüle layık görülen proje ve uygulamaları ulusal basında yer almaya devam ediyor. Ulusal medyada büyük yankı uyandıran projelerimiz, “Kütahya Belediyesi’nden Proje Rekoru” manşetiyle haber oldu.

Kütahya’mızı geleceğe taşımak, daha yaşanabilir bir hale getirmek için projelendirilen ve Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projeleri arasında yer alan Yedigöller Rekreasyon Alanı ile 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı projelerimiz şehrimizde ve bölgemizde olduğu gibi ulusal basında da ses getirmeye devam ediyor. Belediyemizin temelini atıp yapımına başladığı Yedigöller Rekreasyon Alanı ile 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı projelerimiz, Türkgün Gazetesi’nde “Kütahya Belediyesi’nden Proje Rekoru” manşetiyle haber oldu. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın “2023’e Doğru Bir Başka Kütahya” vizyonuyla hayata geçirdiği Zafer Meydanı ve Kanal Kütahya projelerine de değinen gazete, “Zafer Meydanı Açılışında Büyük Coşku” , “Cumhuriyet Konseri ile Unutulmaz Bir Bayram” ve “Kanal Kütahya’nın 2. Etabı Sürüyor” manşetleriyle okuyucularını bilgilendirdi.

Kütahya Belediyemizin rutin olarak devam ettiği faaliyetlere de yer veren gazete, park ve bahçe çalışmaları, kültür ve sanat etkinlikleri, altyapı yatırımları ve asfalt çalışmalarını da haberleştirerek servis etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 760