26 Kasım 2022 Cumartesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından Kütahya Belediyesi personelimize yönelik “Etkili İletişim ve Beden Dili” konferansı verildi.

Kütahya Belediyesi çalışanlarımıza, Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından, “Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu konferans verildi. Belediyenin çeşitli birimlerinde görevli personelimizin katıldığı konferans, beğeni ile takip edildi. Etkili iletişim yolları, beden dili ve etkilerinin anlatıldığı konferansta, özellikle etkili iletişimin günlük yaşam ve iş hayatındaki önemi vurgulandı.

Eğitim gönüllüsü Kudret Armağan, eğitimlerine kendi imkanlarıyla oluşturduğu küçük bir eğitim otobüsüyle köy okullarına ulaştıktan sonra, proje Kütahya Valiliği’nin katkılarıyla oluşturulan bir tırla Türkiye’nin her yerine yayıldı. Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa katılan personelimiz, bu tip organizasyonlarının kendilerine iş motivesi ve kişisel gelişim açısından büyük katkı sağladığını ifade ettiler.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 821