29 Kasım 2022 Salı

Şehrimizdeki altyapının yüzde 80’ini yenileyen Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri ekiplerimiz, Bölücek, Fuat Paşa ve Civli Mahallelerinde kanalizasyon ve içme suyu hattı çalışmaları gerçekleştirdi.

Son üç yılda yaptığı altyapı yatırımlarıyla Kütahya’mızda olası sel ve yaşanabilecek felaketlerin önüne geçen Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri ekiplerimiz, şehrimizin her mahallesinde altyapı yatırımlarını sürdürüyor. Şehrimizi daha güçlü bir altyapıyla geleceğe taşımak için mesai harcayan ekiplerimiz, Bölücek Mahallesi Kanal Yolu Caddesi’nde içme suyu hattı, Civli Mahallesi ve Fuat Paşa Mahallesi’ndeki Şehit Teğmen Necdet Alev Sokakta kanalizasyon çalışmaları gerçekleştirdi. Mümkün olan en kısa sürede bitirilmesi planlanan çalışmaların sona ermesiyle, altyapısı güçlenen mahallelerimize gelmesi muhtemel zararların önüne geçilmesi hedefleniyor.

Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri ekiplerimiz, altyapı yatırımlarına planlanan program ve ihtiyaçlar dahilinde devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 239