1 Aralık 2022 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projeleri arasında yer alan ve şehrimize değer katacak Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda sıcak asfalt serim çalışması başladı.

Kütahya’mızı daha yaşanabilir hale getirmek ve şehrimizin ihtiyaç duyduğu sosyal ve kültürel alan olarak projelendirilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üst yapı çalışmaları tüm hızıyla sürerken bir taraftan da sıcak asfalt serim çalışmalarının startı verildi. Yedigöller Rekreasyon Alanı projesi içinde yer alan kafeterya ile kır lokantasına giden yol, trafik eğitim pisti ve karavan park alanını kapsayan asfalt serim çalışmaları bugün itibariyle başladı. İçinde 42 bitki, 30'u aşkın hayvan türünü barındıran Yedigöller Rekreasyon Alanı, hayata geçirilecek projeyle şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacak.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, karavan park alanı, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 463