9 Aralık 2022 Cuma

Kütahya Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı, Dumlupınar Üniversitesi Uzay ve Havacılık Topluluğu öncülüğünde ve Savunma Sanayii Başkanlığı iş birliğiyle düzenlenen “Savunma Sanayii Buluşması” başlıklı konferansa katıldı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Uzay ve Havacılık Topluluğu öncülüğünde ve Savunma Sanayii Başkanlığı iş birliğiyle düzenlenen Savunma Sanayi Başkanlığı Kurumsal Yönetim ve Koordinasyon Daire Başkanı Emin Asıltürk, Savunma Sanayi Başkanlığı Uçak Daire Başkanı Abdurrahman Şeref Can, TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Uğur Zengin, ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akyol’un konuşmacı olarak katıldığı “Savunma Sanayii Buluşması” başlıklı konferans düzenlendi. Güzel Sanatlar Fakültesi Kırmızı Salon'da gerçekleşen konferansa Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı da katıldı.

Konferans kapsamında yapılan yarışmada ödüle layık görülenlere plaketleri ve ödülleri, Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı ve protokol tarafından verildi. Uzay ve Havacılık Topluluğu Başkanı İsmail Alıcı’nın kapanış konuşmasıyla konferans sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 729