12 Aralık 2022 Pazartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nda yapılan çalışmaları mahalle muhtarı Hasan Hüseyin Yenice ile birlikte inceledi. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak hemşehrilerinin yaz kış kullanabileceği şekilde hizmete gireceğini ifade eden Başkanımız Işık, vatandaşlara gösterdikleri sabır için teşekkür etti.

Kütahya’daki önemli dönüşüm projeleri içinde yer alan ve halk arasında Maltepe Parkı olarak bilinen Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nda çalışmalar son aşamaya geldi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a, Maltepe Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Yenice eşlik etti. Tamamlandığında beş mahalle ile birlikte tüm Kütahya’ya hizmet verecek olan Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nın yaz kış aktif bir şekilde kullanılabileceğini dile getiren Başkanımız Işık, hemşehrilerinin en iyisine layık olduğunu ve bu yöndeki çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, gösterilen sabır için teşekkür etti.

Kütahya’nın son dönemde büyük değişimlere imza attığını ifade eden Başkan Işık, özellikle çocukların ve gençlerin vakit geçirebileceği sosyal alanlar, park ve bahçelerle birlikte spor tesislerinin mahallelere tek tek kazandırıldığını ve kazandırılmaya devam edeceğini söyledi.

Başkanımız Işık son olarak emeği geçen herkese teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 600