21 Aralık 2022 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Gençlik ve Spor Bakanlığı Zafertepe Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Kütahya Gençlik ve Spor Müdürü Tahir Emre Can’ın da eşlik ettiği ziyarette üniversiteli gençlerle bir araya gelen Başkanımız, öğrencilerin sorularını samimiyetle yanıtladı.

Zafertepe Kız Öğrenci Yurdu öğrencileriyle tek tek tanışarak sorularını yanıtlayan Başkanımız Işık, üniversiteli gençlere eğitim öğretim hayatıyla ilgili tavsiyelerde bulundu. Türkiye’nin en büyük meydanı olan Zafer Meydanımızın yapım sürecinden bahseden Başkanımız, şu anda yapımı devam eden Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın Türkiye’de çok ses getirecek bir proje olduğunu vurguladı. Kütahya’da ciddi bir açığı kapatacak olan Yedigöller’in, şehrimize okumaya gelen üniversiteli gençlerimize de hitap edecek olmasının mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Göreve başladığı günden itibaren yapmış olduğu hizmetleri üniversiteli öğrencilerle paylaşan Başkanımız Işık, Kütahya’ya hizmet etmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek üniversiteli öğrencilerimizin İkamet Kart Projesi’ne göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Öğrencilerimizden gelen hiçbir talebi geri çevirmediklerini ve geri çevirmeyeceklerini vurgulayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemizin paydaşı olması halinde her türlü projeye destek olacaklarını belirtti.

Kütahya Gençlik ve Spor Müdürü Tahir Emre Can, Belediye Başkanımızı üniversiteli gençlerle bir araya getirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kütahya’mıza misafir olarak gelen üniversiteli gençlerimize her koşulda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür etti.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 500