28 Aralık 2022 Çarşamba

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üst yapı imalatları tüm hızıyla devam ediyor.

Şehrimizin geleceğinde büyük rol oynayacak ve tamamlandığında sosyal açıdan önemli bir eksiği giderecek olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki imalatlar tüm hızıyla sürüyor. Altyapı imalatlarının tamamının bittiği proje alanında, üst yapı imalatlarında da önemli aşama kaydedildi. 255 bin metrekarelik alanda yapılan son çalışmalarla, spor sahaları ve hizmet binaları şekillenmeye başladı. Proje tamamlandığında ulusal ve uluslararası festivaller dahil Kütahya’daki her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabilecek bir alan şehrimize kazandırılmış olacak.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 947