29 Aralık 2022 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Valiliği’nde düzenlenen “Afet Farkındalığı ve Eğitimle Engelimi Aşarak Kazanıyorum” projesi kapanış toplantısına katıldı.

İçişleri Bakanlığınca onaylanan ve desteklenen, Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği tarafından hazırlanan “Afet Farkındalığı ve Eğitimle Engelimi Aşarak Kazanıyorum” projesi kapanış toplantısı, Vali Ali Çelik başkanlığında Kütahya Valiliği’nde düzenlendi. Toplantıya katılan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Böyle güzel bir vesileyle bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince her vatandaşımıza yaptığımız gibi hiç ayırmadan destekte bulunduk. Desteklemeye devam edeceğiz. Biz sadece Allah rızasını dikkate alıp bu memlekete, doğduğumuz ve doyduğumuz topraklara hizmet için buradayız. Bu bizim görevimiz, teşekkür almasak da yapmak zorundayız. Çünkü, bu evlatlar bizim geleceğimiz. Onların hayalini gerçekleştirmek, onlara katkıda bulunmak bizlere onur veriyor. Hayırlısı olmasını diliyorum. Darısı diğer projelerinize olsun” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında sevimli olan, insana pozitif gelen her şeyin daha farklı bir yer edindiğinden söz eden Vali Çelik, “Oyuncak görünümlü battaniye bunun en güzel örneklerinden biri. Yarınların daha değerli olması için insanlara umut olmak, o umudun peşinde koşacak enerji bulmak çok değerli. Karamsarlık içerisinde olmamanız, ne yapacağız sorusuna yanıt aramanız, sürdürülebilir bakış açınız çok değerli. İnşallah süreç gelişerek devam eder” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 490