31 Aralık 2022 Cumartesi

Sevgili Hemşehrilerim,

2022 yılında temelini attığımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle bu seneyi uğurlarken, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılına girmeye hazırlanıyoruz.

Zafer Meydanı başta olmak üzere, onlarca projeyi bu sene içerisinde tamamladık ve 2023 yılı için hazırlıklarımıza başladık. Sosyal desteklerle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk. Öğrenci arkadaşlarımızla bir güç oluşturarak İkamet Kart Projemizi güçlendirerek onlara en iyi şekilde fayda sağlayacak indirim ve uygulamaları hayata geçirdik.

2023’ün ilk aylarına hızlıca projelendirilen çalışmalarımızın altyapılarını bitirerek, yıl içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Önceliğimiz şehrimize ayrılan bütçeyi, en verimli şekilde kullanarak hemşehrilerimizin isteklerini çözüme kavuşturmak.

2022 yılı içerisinde farklı konularda onlarca çalıştaya katıldık ve ev sahipliği yaptık. Sporu ve sporcunun önemini bilerek çıktığımız bu yolda, başta Belediye Kütahyaspor olmak üzere amatör branşlar dahil spor altyapılarına önem vererek, semt sahalarıyla birlikte sosyal donatı alanlarını hizmete sunduk.

Kütahya’da trafik sorunlarını ortadan kaldıracak, özellikle sabah ve akşam saatlerinde oluşan trafik yoğunluğunu azaltacak çözümler noktasında acil eylem planını oluşturarak tüm paydaşları bir araya getiren çözümler için çalışıyoruz.

Değerli Hemşehrilerim,

2023 yılına büyük heyecan ve projelerle giriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında hizmetinize sunacağımız, şehrimizi yeni bir yüzyıla taşıyacak alt ve üstyapı yatırımlarımızla hep birlikte sağlıklı, başarılı ve bereket dolu bir yıl diliyorum.

Yeni yılımız hayırlı olsun.

Sevgi ve Saygılarımla…
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 548