3 Ocak 2023 Salı

Kütahya Belediyesi Bengisu Tesisleri’nde düzenlenen veda yemeğine, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz katıldı.

Kütahya Belediye Başkan Yardımcımız Ömer Köse’nin emekliliğinin ardından Kütahya Belediyesi Bengisu Tesisleri’nde veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen veda yemeğine Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz katıldı. Başkan Yardımcımız Ömer Köse’ye hediye ve plaketlerini veren Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Yaklaşık 3 buçuk yıldır birlikte görev yaptığımız Ömer Başkanımızı yaş haddinden resen emekli etmiş bulunmaktayız. Bugün de emekliliğinin ilk günü. Bu süre boyunca birlikte çalıştığımız ağabeyimize bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Allah vakti geldiğinde herkese emekliliği de yaşatsın. Gerek üniversite yıllarında gerekse Belediyemizde birlikte çalıştığımız dönemde kendisinin şehrimize olan katkıları için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Duygusal anların yaşandığı yemekte Başkan Yardımcımız Ömer Köse, “Alim Başkanımla birlikte 3 buçuk yıldır sizlerle birlikte görev yaptık. Görev süresi boyunca bana verdiği değer ve fırsatlardan ötürü Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında da başarılar diliyorum. İnşallah en az üç dönem görev yaptığını görmek nasip olur. Siz değerli arkadaşlarıma da görev sürem boyunca bana göstermiş olduğunuz sevgi ve saygıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun, en kötü günümüz böyle olsun” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 732