9 Ocak 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın fark yaratan ve örnek olan projeleri ulusal basında ses getirmeye devam ediyor. Ulusal medyada büyük yankı uyandıran Başkanımız Işık, “Kütahya’da Değişim ve Gelişim Sürüyor” manşetiyle haber oldu.

Şehrimizi hak ettiği değer ulaştırmak ve geleceğe taşımak için çalışan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, hayata geçirdiği projelerle ve uygulamalarla ulusal medyada ses getirmeye devam ediyor. Türkgün Gazetesi, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ı “Kütahya’da Değişim ve Gelişim Sürüyor” haberiyle manşetine taşıdı. Kütahya’mızın zengin tarihi ve kültürel birikiminin yanı sıra termal kaynakları, doğal güzellikleri ve çinileriyle görülmeye değer bir şehir olduğunu ifade eden gazete, Kütahya’nın Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık döneminde değerine değer kattığını vurguladı.

Haberin detayında, Kütahya Belediyemizin kültür sanat, eğitim, sosyal yardım ve sanayiye yaptığı yatırımlarla yerel yönetimlerde adından söz ettiği ifade edildi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 611