9 Ocak 2023 Pazartesi

TFF 3. Lig 1. Grup’un ikinci devresinin ilk maçında deplasmanda karşı karşıya geleceğimiz Yomraspor maçının hazırlıklarını sürdüren Belediye Kütahyaspor’umuzun antrenmanını ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Devre arasında yaptığımız iki önemli transferle ikinci yarıda şampiyonluk iddiamızı sürdürecek takımı kurduk” dedi.

TFF 3. Lig 1. Grup’un ilk devresini 30 puanla 4. sırada tamamlayan Belediye Kütahyaspor’umuz, ikinci devrenin ilk maçında deplasmanda küme düşme hattındaki Yomraspor ile 14 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da karşılaşacak. Bu maçın hazırlıklarını tamamladığı Antalya kampı sonrası şehrimizde sürdüren Belediye Kütahyaspor’umuzun antrenmanını Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ziyaret etti. Şehrimizin hayali olan şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyleyen Başkanımız Işık, “Takımımızın devre arası kampı tamamlandı ve sağ salim şehrimize döndüler. İnşallah hafta sonu yapılacak olan Yomraspor maçı için de şu anda antrenmanlarını devam ettiriyorlar. Devre arasında yaptığımız iki önemli transferle ikinci yarıda şampiyonluk iddiamızı sürdürecek takımı kurduk. Gençlerimize ve ekibimize güveniyoruz. Belediye Kütahyaspor kulüp yöneticilerimize güveniyoruz. Bu şehrin hayalini gerçekleştireceklerine olan inancımız tam. Rabbim yar ve yardımcımız olsun, takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Antrenman ziyaretinde kendisine eşlik eden Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı, Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Erdoğan Çolak ve yöneticilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Işık, Trabzon’dan galibiyetle döneceklerine inandığını söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 419