13 Ocak 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Klinik 43 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri ve belediye çalışanlarını kapsayan indirim protokolünü imzaladı.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, yapmış olduğu protokollerle İkamet Kart sahibi üniversite öğrencilerine ve belediye çalışanlarına destek olmaya devam ediyor. Son olarak, Klinik 43 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile imzalanan protokol kapsamında, İkamet Kart sahibi üniversite öğrencileri ve belediye çalışanları ile birinci dereceden yakınları yüzde 20 indirimle tedavi olabilecekler. Yapılan protokol ile röntgen çekimleri ve ilk muayene ücretsiz, implant, protetik ve estetik diş tedavileri yüzde 20, genel dental tedaviler yüzde 20, beyazlatma ve botoks tedavileri yüzde 20 ve ortodontik tedavilerde yüzde 10 indirim uygulanacak.

Klinik 43 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne ilgileri için teşekkür eden Başkanımız Işık, üniversite öğrencileri ile çalışma arkadaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 700