17 Ocak 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Kütahya’da Sonbahar” isimli fotoğraf sergisinin Sera AVM’deki açılışını gerçekleştirdi.

Kütahya Belediyemiz ile Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği’nin iş birliğiyle düzenlenen “Kütahya’da Sonbahar” isimli fotoğraf sergisi, Kütahya Belediyesi Fuaye Alanı’ndan sonra Sera Alışveriş Merkezi’nde Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık tarafından açıldı. Açılışta konuşan Başkanımız Işık, “Kütahya’mız gerçekten kültür ve sanat şehri. Birçok sanatçımız var. Bu sanatçılarımızdan özellikle fotoğraf sanatçılarımızın daha önceki sergilerde de şehrimizin tanıtılmasında ciddi katkıları olan birçok görüntüyü değişik vesilelerle sergiledik. Emeği geçen tüm sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Şehrimize değer katan herkesten Allah razı olsun. Bu tür hizmetlere vesile olmanın da çok önemli bir görev olduğu düşüncesiyle Belediyemiz, diğer kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız şehrimizin tanıtımı adına her türlü emeği sergiliyorlar. Bize de onlara destek olmak düşüyor” ifadelerini kullandı.

Fotoğrafları tek tek inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, sergiyi ziyaret eden hemşehrilerimizle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 706