20 Ocak 2023 Cuma

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkanımız Işık ziyarette, gazetecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiklerini bir kez daha hatırlattı.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, gazete ve medya ziyaretlerine Kütahya Gazeteciler Cemiyeti’nden başladıklarını ifade etti. Ziyarette konuşan Başkanımız Işık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde tüm basın mensupları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Cemiyetimiz ve onun üyelerinin şehrimize çok kıymetli hizmetler yaptığına inanıyorum. Yıllardır sahada olanı ilgili kurum, kişi ve kuruluşlara, kurum ve kuruluşlarda olanları da ilgili kişilere aktarma yönünde kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bizde yaklaşık dört yıldır belediye başkanı olarak birlikte çalıştığımız süre içerisinde bunun canlı şahitleriyiz. Hepinize teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışma hayatınızda da yerelde yapılabilecek her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Huzurunuzda tüm üyeleriniz, üye olmayan, bu alanda evine ekmek götüren herkese bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

KÜTAHYA’YA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPIYORSUNUZ

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Kütahya’daki yerel basına güzel bir gün yaşattığı için Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti. Başkan Sağlam, “Bizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Gazeteleri ve medyamızı sahiplendiniz. Bu konuda bir kez daha teşekkür ediyoruz. Kütahya’mız için güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Bizlerde yerel basın olarak bu çalışmaları halkımıza yansıtıyoruz” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 458