2 Şubat 2023 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 2. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 2. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda; İlimiz şehir içi yolcu taşımacılığında faaliyet gösteren denetimli özel halk otobüslerinin 2023 yılı için gelir desteği verilmesi konusunun müzakeresi, İlimiz Parmakören ve Hilalkent Mahallelerinde mahalle sınırlarının güncellenmesi talebi konusunun müzakeresi, İlimiz muhtelif mahallelerinde bulunan 4 adet parka isim verilmesi konusunun müzakeresi, Kütahya toplu taşımacılık hizmetinde kullanılmak üzere satın alınması planlanan 5 adet ultra hızlı şarj elektrikli otobüs, bu otobüslere hizmet verecek hızlı şarja imkân veren şarj istasyonları ile portatif şarj cihazı alımlarına yönelik finansmanın sağlanması amacıyla borçlanma yapılması için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a yetki verilmesi konusunun müzakeresi, İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüze bağlı Misafirhane ve Çamlıca Konakları için gelir tarifesinde değişiklik yapılması konusunun müzakere edilmesi konuları karara bağlandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 530