15 Şubat 2023 Çarşamba

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, depremden etkilenen bölgeden şehrimize gelen vatandaşlarımızı ve Belediye Hizmet Binamızdaki depremzedeler için oluşturulan marketi ziyaret etti.

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından tüm personeli ve imkânlarıyla seferber olan Kütahya Belediyemiz, vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için yardım malzemeleri, iş makineleri, personel, makine ve teçhizat desteğini sürdürmeye devam ediyor. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, depremden etkilenen şehirlerden Kütahya’mıza gelen vatandaşlarımızı ve Belediye Hizmet Binamızdaki depremzedeler için oluşturulan marketi ziyaret etti. Kütahya Belediyesi Misafirhanesi, Devlet Hatun Kız Öğrenci Yurdu ve Harlek Otel’de depremzedeleri ziyaret eden heyet, talep ve ihtiyaçları dinleyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Heyet, felaketi yaşayan ve depremden etkilenen illerden şehrimize gelen depremzedelere, bu süreci el birliği içerisinde hep birlikte atlatacaklarını söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 543