8 Mart 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, 2023 yılı asfalt sezonunu, “İnşallah bu sezon da geçen yıl olduğu gibi gece gündüz çalışarak memleketimize hizmet edeceğimiz bir sezon olur” diyerek açtı.

Yaptığı altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla hem şehrimizin geleceğine odaklanan hem de çehresini değiştiren Kütahya Belediyemiz, daha yaşanabilir bir Kütahya için 2022 yılını dolu dolu geçirdi. 2022 yılında yaklaşık 460 bin metrekare sıcak asfalt uygulaması yaparak rekor kıran Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim ekiplerimiz, 2023 yılı asfalt sezonu açılışını Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte yaptı. Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim ekiplerimiz, hemşehrilerimizi daha güvenli ve konforlu bir kullanım alanına kavuşturmak için son teknoloji ekipmanları ve tecrübeli personeliyle 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da özveriyle çalışmalarını yürütecek.

Hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Göreve geldiğimizden bu yana geleneksel hale getirdiğimiz sezon açılış programını Allah nasip ederse bugün kurban keserek başlatmış olduk. Sahada çalışacak arkadaşlarımıza kazasız ve belasız çalışmayı Rabbim nasip eylesin. Hizmetin en güzelini ve en kalitelisini hemşehrilerimize ulaştırmak için gece gündüz demeden arkadaşlarımızın yaptığı fedakârlığın karşılığında Allah onlara bu dünyada ve öbür dünyada şefaatini esirgemesin diyorum. İnşallah bu sezon da geçen yıl olduğu gibi gece gündüz çalışarak memleketimize hizmet edeceğimiz bir sezon olur. Arkadaşlarımıza da hayırlı işler diliyorum, Rabbim utandırmasın” diyerek asfalt sezonu açılışını gerçekleştirdi.

Kurban kesimi ve edilen duaların ardından 2023 yılı asfalt sezonu açılışı programı sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 462