13 Mart 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemiz önünde ziyarete açılan Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Tırı’nı ziyaret etti.

Çanakkale ruhunun yeniden yaşatıldığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında Türkiye’yi gezen "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Tırı" Kütahya Belediyemiz önünde ziyaretçilerini ağırlıyor. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Vali Vekili Mustafa Güney ve Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Necati Gündüz ile birlikte Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Tırı’nı gezdi. Ziyaretçilerini tarihi bir yolculuğa çıkaran Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Tırı, bugün saat 17:00’ye kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

Başkanımız Işık ve il protokolüne ziyarette; İl Emniyet Müdürü Hakan Sıralı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kırbaç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı da eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 413