27 Mart 2023 Pazartesi

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesiyle Kütahya Belediyemiz tarafından Germiyan Sokak’ta oluşturulan Ramazan etkinlikleri devam ediyor.

Hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik içinde buluşmalarını sağlayan Kütahya Belediyemiz, Germiyan Sokak’ta Ramazan ayının ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Bir taraftan üreticilerin, esnafların ve sivil toplum kuruluşlarının stant açmasını sağlayarak şehir ekonomisine katkıda bulunan Kütahya Belediyemiz, bir taraftan da çocuklarımız başta olmak üzere hemşehrilerimizin Ramazan ayının ruhunu yaşamasını sağlıyor. Kütahyalı hemşehrilerimizin yoğun ilgi gösterdiği Ramazan Etkinliklerinin ikinci günüde, Hacivat ve Karagöz ile çocuklara yönelik yarışma ve etkinlikler düzenlendi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın doyasıya eğlendiği etkinliklerde çeşitli hediyeler dağıtıldı. Kütahya Belediyesi Ramazan Etkinliklerimiz, Ramazan ayı boyunca Germiyan Sokak’ta devam edecek.

50 adet yöresel ürün ve satış stantlarının yer aldığı Kütahya Belediyesi Ramazan Etkinliklerinin içeriği günlük olarak belediyemizin sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 880