29 Mart 2023 Çarşamba

Kütahya Belediyemiz şehrimizde kurulu bulunan birçok kurum ve kuruluş ile çalışanlarına ve yakınlarına yönelik yaptığı işbirliği protokollerine bugün bir yenisini daha ekledi. Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın makamında imzalanan protokol gereği belediye çalışanları ve yakınları Wimbledon Dil Akademisi’nden yüzde 15 indirimli eğitim alacak.

Yaptığı protokollerle çalışanları ve yakınlarına eğitimden sağlığa, alışverişten yiyeceğe kadar önemli indirimler sağlayan Kütahya Belediyemiz yine çalışanlarına yönelik bir indirim protokolü daha imzaladı. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın makamında Wimbledon Dil Akademisi arasında imzalanan protokol töreninde konuşan Başkanımız Işık; “Kütahya Belediyemiz ile Wimbledon Dil Akademisi arasında bir işbirliği protokolü imzalamak üzere bir araya geldik. Öncelikle belediyemiz çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına özel tüm indirimlerden sonra ayrıca yüzde 15 oranında indirimi kapsayan bir protokol bu. Wimbledon Dil Akademisi yetkililerine bu özel indirimlerinden dolayı şehrimiz ve çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum. Bir yıl süreyle geçerli olacak olan protokolün her iki tarafa da hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Wimbledon Dil Akademisi Müdürü Esra Menteş ise protokol töreninde; “Akademimizde tüm belediye çalışanlarına ve yakınlarına tüm indirimlere ek olarak yüzde 15 indirim sağlıyoruz. Başkanımıza bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 679