31 Mart 2023 Cuma

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın talimatıyla, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Bereket Kart Projesi ile geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi kadınlarımız, çocuklarımız ve ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Mübarek Ramazan ayının bereketini, ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza yaşatmak amacıyla uygulanan Dayanışma, Kardeşlik ve Bereket Kartın hazırlıklarına Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından başlanıldı. Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın talimatıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın marketlerde ya da mahalle bakkallarında alışverişleri için kullanabilecekleri kartların limiti bu yıl 300 TL’den 500 TL’ye çıkarıldı.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız Kütahya Belediyesi Ana Hizmet Binası 1. Katta bulunan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüze gelerek, hanede çalışan varsa maaş bordrosunu, çalışmayan vatandaşlarımız ise e-Devletten veya SGK İl Müdürlüğü’nden temin edebilecekleri İş Çıkış Belgesini sunmaları yeterli olacaktır.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 488