6 Nisan 2023 Perşembe

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında toplanan Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 4. Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kütahya Belediye Meclisi 5. Dönem 4. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda; Belediye Kanunu gereğince Belediye Meclis Üyeleri arasından Belediye Encümen Üyesi, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri, İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyeleri, Araştırma, Geliştirme ve Tanırım Komisyonu Üyeleri, Eğitim, Kültür, Sanat ve Tarih Komisyonu Üyeleri, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeleri, Engelsiz Yaşam Komisyonu Üyeleri, Etik Komisyonu Üyeleri, Estetik Komisyonu Üyeleri, Esnaf ve Zanaatkarlar Komisyonu Üyeleri gibi komisyonlara üye seçimi konusu, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Yerleşkesi ve Üniversitenin karşısında bulunan Uydukent bölgesinde yeni bir mahalle kurulması konusu, Deprem bölgesinde ikamet eden fakat şehrimizde geçici olarak barınan afetzedelere, konakladıkları meskenler için 31.12.2023 tarihine kadar Sosyal Destek amacıyla meskenlerde uygulanan yüzde 50 indirimli hilal su kapsamına alınması, su açma-kapama, depozito işlemlerinden herhangi bir ücret tahsis edilmemesi ve Gelir Tarifesine eklenmesi konusunun müzakeresi, T.C. Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Denetimli Özel Halk Otobüsleri Çalışma Yönetmeliğinde değişiklik yapılması konusunun müzakeresi konuları görüşülerek karara bağlandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 662